ه ج ر ت

بی آنکه بخواهم یاد نامی می افتم که سال هاست لابه لای خاطراتم خاک می خورد. هجرت! دبستانی دخترانه که پنج سال از کودکی ام را دید. و شاید به جز مادرم آشناترین یار کودکی هایم بود! اگرچه دست تقدیر دیوارهایش را فروریخت و پنجره هایش را شکست اما هنوز گاهی هوای صبحگاه حیاطش تازه ام می کند!
عجیب که این روزهای آخر تابستان ... در آستانه ماه مهر ...
بوی ماه مهر/ ماه مدرسه .... همشاگردی سلام!
انگار انسان دیگری جز من کودکی هایم را زیسته باشد با خاطراتم غریبی می کنم. این روزها که شاید آرام ترین شروعم را تجربه می کنم دیگر چون سابق تعلقی به نوشته هایم حس نمی کنم! انگار بخواهم با تمام گذشته ام وداع کنم. با تلخ و شیرینش. با سیاه و سپیدش!
همه چیز از باران شروع شد. از زمزمه ای کودکانه. از خلوتی ناخواسته .... به مهتاب رسید! بختی شوم. و حالا...
یهدی من یشاء ...
/ 24 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرالک

ای ی ی ی ی... من بودمااااا!!

فريـــاد گـــــر

سلام عليکم شما هم اگه مخالف پخش سريال اخراجی ها از سوی سيمای جمهوری اسلامی ایران هستيد ... اگر این فیلم را نقد می کنید ... منتظرتان هستیم. یا علی و التماس دعا

فريـــاد گـــــر

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی با خبر شدیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد فیلم تخیلی و سراسر توهين آمیزبه فرهنگ جهاد و شهادت از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش نماید . لذا نظر به اینکه پخش این فیلم را توهینی به اهالی جبهه و جنگ و خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثار گران میدانیم و از طرفی پخش اين فيلم را هدر دادن بيت المال مي دانيم لذا جنابعالی دعوت می کنیم به عنوان اعلام اعتراض به این اقدام صدا و سیما و به حکم دفاع از کيان غيرت و شرف شهدا ، رزمندگان و ايثارگران و جانبازان انقلاب اسلامي با پخش اين فيلم مخالفت نمايند . و پستی را در وبلاگ خود به این موضوع اختصاص دهید و مراتب را به ادرس http://faryaade-dell.blogfa.com وبلاگ فریاد دل که در همین رابطه راه اندازی شده اطلاع دهید تا نام شما در لیست معترضین قرار گیرد. با تشکر .

پروانه

بابا مبارکا باشه عزيز بيا آپ کن ديگه.

ياكريم

مارا زدعــا كـاش نسازند فراموش رندان سحرخيز كه صاحب نفسانند

سيد نورالدين

ما شبی دست برآریم و دعایی بکنیم ... غم هجران تو را چاره ز جایی بکنیم اللهم عجل فرجه

سوشيانس

حلال لنيد

يوناس

کجايی تو؟ .. نگرانتما ..

محبوبه

سلام . خوبی؟ می بينم که اصلا اصلا وقت نوشتن نداری!! :دی گفتم مرو به راه ... رفتی ...