ای مسیحای علی اعجاز کن

سلام.

وقتی کلام نفس می شود سکوت می شود خودکشی!عید باشد یا نباشد به یادت که باشم غمی آمیخته با شعفی غریب راه گلویم را تنگ میکند. به نفس نفس می اندازدم. دردی درون سینه ام می پیچد و قلبم فشرده می شود!
خلق الانسان ضعیفا
چرا سهم من از تو تنها یاد توست و سهم تو از من اینکه ...! امشب تمامی نشانه ها ختم می شود به آسمان... به مهتاب... به خاطره ای پوسیده ... به صفحه آخر من او!
تمام سررسید های خاک گرفته گواه! مردم و زنده شدم تا باورم شد این کابوس رویا صورت! من اهل گلایه و نفرین نبودم اما این سال ها هرچه گذشت بیشتر شبیه آدم هایی شدم که ... . کاش می مردم و کار به این روزها نمی کشید. به اینکه عادت کنم که نبینمت... به اینکه باور کنم بلای نبودنت را.
حالا تمام آیه ها ... حلقومم آماده می شود و شاید فوران با شکوه خون! ... نامت که می آید قصد میکنم دست روی قلبم بگذارم اما چون همیشه بی آنکه بخواهم دستم به گلویم می رسد برای تسلی!
هویزه - قطار و شب بیابان - تسبیح -میدان فاطمی- پیراهن آبی مردانه-انتقال خون و آزمایشگاه و بیمارستان- دفتر تلفن - نام های تکراری- دوستان قدیم آشنایان امروز- تمام مجله ها و روزنامه ها- نام تو پیدا نمی شود-تابوت- غسال خانه- انار و زیتون- فهرست می شود زندگانی ام.. به همین راحتی!
باد به چادرم چنگ می زند و به صورتم سیلی... معتکف این صحرای وحشی می شوم شاید .. شاید دلم را لایق ببینی. من آنقدر چشمم ضعیف شده که گول سراب را نخورم(این را گفتم بلکه تبسم!) نزدیک تر بیا!
الرجال قوامون علی النساء

تمنا
نور علی نور است نگاهت. سر آغاز روایت ها. بهانه ی حدیث ها وافسانه ها و حکایت ها.بر من طلوع کن!

* بمب گوگلی روز زن: روز زن ایرانی، تولد حضرت مادر

...
لحظاب عجیب این روزهایم تعبیر کدام سوداست؟ این حس شبیه به بی حسی و بیخیالی ... این هرچه باداباد ... از کدامین لبخندت سرچشمه میگیرید؟
لیلای تمام افسانه ها می شوم. پری دریایی تمام آبهای آزاد... وقتی مجنون یادت سربه زیر تر از همیشه از کنارم می گذرد!
من این عبورهای ندیدم و ندید را غزل غزل می بافم که نگران زمستان فراموشی نباشم.
تمام دوستت دارم های دنیا دروغ می شود وقتی چشم می گشایم و دور شدنت همچون موجی وحشی در آغوشم میگیرد.
دیگر هیچ دوستت دارمی لبان خشکیده ام را نوازش نخواهد کرد و من به جرم صداقتی غریب برای هبوطی دیگر تنها می شوم.
تعقیب مرموز موجودی شبیه ابلیس... آرامشم رنگ حسد میگرد و از تمام باهم بودن های عالم می گریم. یوسف اگر همراه زلیخا نشد دنیا می سوزانم و می سوزانم و می سوزم!

باز اما طرح لبخندت بر قاب چشمانم می نشیند و نظاره گران از سرخی دیدگانم می هراسند و دور می شوند و حریم امن حضورت...
سر بر شانه نگاهت می گذارم و خسته از گریستن از باده سکوتت سرمست می شوم...

/ 41 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م.ه.م

خواندم...اما اين پازل انگار تکه هاييش کم است برای ذهن من. موفق باشيد سلام

احساس

سلامی دوباره ... راستی روز ميلاد بی بی سادات - فقط روز زن ايرانيه ؟

يک دلشکسته

سلام خسته نباشيد من اومدم اينجا بعد مدتها خيلی وقته که نيومدم شما هم نيومدين به هر حال اينجا مثل قبل زيباست چون قلم و دل زيبايی دارين يا علی

محبوبه

رويا ها ؟؟.. ياد باد آنکه نهانت نظری با ما بود

يوناس

اومدم بگم تولدم مبارکه .. خيلی لطف کردم به دنيا اومدم .. منت گذاشتم ..

باران

محبوبه! ...

يوناس

سر بر شانه نگاهت می گذارم و خسته از گریستن از باده سکوتت سرمست می شوم... اين کی بيد که سر بر شانه نگاهش می ذاری .. هان .. .. چطوری آبجی قلمبه من؟ .. من ديگه بزرگ شدم نيگام کن .. ببينم اصلاْ تو بزرگتری يا من؟ ..

سلاله

خورجين مرا پر کن از عطر بهار امشب بر کوزه ی شب بوها چون ابر ببار امشب سر ازلی گفتی يا نام «علی» گفتی اين جام پر از «هو» را بستان بگسار امشب

يوناس

به به آبجی باران .. کجايی آبجی عيدت مبارک .. آخه دخمل .. روز تولد مولا يه کاری می کردی اين نوحه زياد تابلو نباشه .. البت می دونم وقت نکرديا .. ولی خلاصه .. يه ماچ بده آبجی .. آها .. حالا شد .. عيدت مبارک

حريم ياس

سلام ! خوب هستيد ؟ معلوم هست کجائيد ؟ مسنجر هم آن لاين نميشيد.. ! ياعلی